Stavebníctvo
Pavol Cirbus
Elektrická inštalácia
- Obec
- Chmeľnica
- Od roku
- 2004
- IČO
- 41 567 137
Pavol Cirbus
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 064 01 Chmeľnica
- Na trhu od
- 18. októbra 2004
- IČO
- 41 567 137
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.21)
- Elektrická inštalácia
Podnikanie v číslach
- 22
- rokov na trhu
- 2004
- rok vzniku
- 25
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Pavol Cirbus
Pavol Cirbus – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Chmeľnica. Podniká od 18. októbra 2004.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Elektrická inštalácia“ (43.21). Predmet podnikania tvorí 25 položiek, napríklad maloobchod v rozsahu voľnej živnosti, veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti a sprostredkovanie obchodu.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Pavol Cirbus
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 41 567 137
- Dátum vzniku
- 18. októbra 2004
- Miesto podnikania
- 064 01 Chmeľnica
- Živnostenský register
- Okresný úrad Stará Ľubovňa, vložka č. 710-8409
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.21)
- Elektrická inštalácia
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Pavol Cirbus zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 25 položiek.
-
Maloobchod v rozsahu voľnej živnosti
-
Veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti
-
Sprostredkovanie obchodu
-
Sprostredkovanie dopravy
-
Pomocné stavebné práce
-
Lešenárske práce
Zobraziť všetkých 25 položiek predmetu činnosti
- Maloobchod v rozsahu voľnej živnosti
- Veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti
- Sprostredkovanie obchodu
- Sprostredkovanie dopravy
- Pomocné stavebné práce
- Lešenárske práce
- Výkopové práce
- Sprostredkovanie služieb v rozsahu voľnej živnosti
- Dťahová služba
- Búracie práce
- Výroba a montáž žalúzií
- Záznamy videokamerou
- Prenájom motorových vozidiel
- Poskytovanie služieb kolesovým rýpadlom
- Montáž sadrokartónu
- Skladovanie
- Preklad nákladov
- Prenájom priemyselného tovaru
- Kopírovanie tlačív
- Sprostredkovanie výroby
- Zemné práce
- Štukatérstvo
- Nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Pavol Cirbus?
Miesto podnikania je v obci 064 01 Chmeľnica.
Čím sa Pavol Cirbus zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Elektrická inštalácia“ (43.21). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod v rozsahu voľnej živnosti; veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovanie obchodu; sprostredkovanie dopravy.
Aké je IČO – Pavol Cirbus?
IČO je 41 567 137.
Odkedy podniká Pavol Cirbus?
Podnikanie začalo 18. októbra 2004. Na trhu pôsobí 22 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.